O mně

Představit sám sebe? Snad se mi to podaří fotografiemi na těchto stránkách.

No dobře, tak jen krátce 🙂 .

Během mnoha let mě bavilo objevovat různá fotografická témata od krajiny, fauny, flóry, makra až po experimentování s časem a pohybem, nebo užití impresionismu a surrealismu ve fotografii, ale rád bych zakotvil u mého nejoblíbenějšího tématu a to jsou ženy. A proč tato volba? Asi nejblíž k tomu jak to vnímám byl Honoré De Balzac, když řekl: „Žena je nejdokonalejší ze všech stvoření. Je přechodem od člověka k andělu.“ No a já mám někdy pocit, že už ty anděly fotím.. 😉 .

Zatím nehledám svůj image styl focení, protože mám rád, když můžu finální postprodukcí nabídnout modelce pokaždé jiné zpracování. Lidově řečeno „ne každé sluší stejné šaty“.. No a snad ty šaty budu časem navrhovat lepší a lepší.

Ke svým příspěvkům přidávám citáty „moudrých“, které mám tak nějak propojené s tím dnem focení. Snad nebude vadit, že neuvádím autora.

GDPR

You may choose to prevent this website from aggregating and analyzing the actions you take here. Doing so will protect your privacy, but will also prevent the owner from learning from your actions and creating a better experience for you and other users.